Lambader Seçerken Dikkat Edilecekler

Lambader Seçerken Dikkat Edilecekler

Şubat 13, 2021 0 Yazar: derya


Lambader seçimi yaparken hangisi benim evime uygun diye düşünüyorsanız bu bilgiler seçim yaparken oldukça işinize yarayacaktır.

Standart Lambader

Baş bölümü hareket etmeyen bu lambader çeşidinin en büyük avantajlarından biri ise kullanılan materyal ve hayata geçirilen tasarım doğrultusunda hemen her
dekorasyon stiline uyum sağlayabilmesi.
Köprü Lambader

Tasarımı doğrultusunda her stile uyum sağlayabilen köprü lambaderlerin baş kısımları genellikle hareket etmese deokuma koltuğu gibi alanlarda bu ürünleri görev aydınlatması olarak kullanmak mümkün.
Tripod Lambader

Country ve modern başta olmak üzere hangi dekorasyon stilini uygularsanız uygulayın, ister salonunuzda ister yatak odanızda bu lambadere yer verebileceğiniz anlamına geliyor.Baş kısmı genellikle hareket ettirilemeyen üç ayaklı lambaderler,loş ışıktan hoşlananlar ya da tepe aydınlatmasına ek bir aydınlatma ürünü isteyenler için yardıma hazır!
Çok Girişli Lambader

Eğer farklı açıları ve daha geniş bir alanı aydınlatacak lambadere ihtiyacınız varsa ağaç lambader modellerini tercihedebilirsiniz.Gövdesi metal ya da ahşap olabilen, şapka kısmı ise metal, plastik, ahşap gibi materyallerle üretilen bu lambaderler, tasarımları doğrultusunda her stile uyum sağlalar.
Sehpa Lambader

Çok amaçlı kullanım sağlayan lambader modellerinden biridir.Sehpa lambaderler özellikle modern ve country dekorasyonun uygulandığı evler için uygun, fakat metal detaylı ürünler klasik dekorasyonla da uyum sağlayabilir.sağlayabiliyor.
Haraket Başlıklı Lambader

Farklı tasarımları bulunabilen ve görev aydınlatması olarak kullanılmaya uygun olan bu lambader modelini, tasarımı doğrultusunda her dekorasyon stilinde tercih edebilirsiniz.